Publikováno Napsat komentář

Materiály županů: satén

Satén

Žena – jaké to hříšné slovo. Žena umí být sexy a elegantní i v negližé. Svou krásu podtrhne županem vyrobeným ze saténového materiálu, který v sobě skrývá jemnost, hebkost a župánky jsou luxusní a nadčasové. Exkluzivní vzhled najdeme u županů s leskem. Ze široké nabídky si lze vybrat župany klasické, zdobené či sexy střihy. Pokud hledáte župánek, který podtrhne vaši krásu a dokonalost tvarů, volte župánky lehce průsvitné. Pokud jste romantický typ, oceníte župany s nádhernou krajkou, pro milovnice klasických střihů jsou v nabídce župany bez zdobení.

Již v minulosti se satén používal na výrobu oblečení, zpočátku pouze na spodní prádlo, později i na lehké letní šaty.

Vlastnosti materiálu:

Saténová látka je velmi kvalitní, neboť je tkána velmi hustou atlasovou vazbou. Látka je velmi poddajná a splývavá, má nádhernou strukturu, lesklý a hladký povrch, je měkká na omak, pohodlná a splývavá. Je vhodná pro jarní i letní období, v horkých letních dnech příjemně chladí. Její vlastnosti oceníte i na wellness pobytech.

Župany se vyrábějí v mnoha barevných kombinacích i střizích.

Co se týče údržby, nejšetrnější je praní ve vlažné vodě, tím oblečení ochráníte proti vyblednutí a poškození materiálu. Pro praní používejte kvalitní prací prostředek.

Satén lze i žehlit – program na jemné prádlo, ovšem dejte pozor na přílišné vysoušení látky.

Výhody saténu:

  • výborně pohlcuje vlhkost
  • je prodyšný
  • má hustou a pevnou strukturu
  • vyznačuje se vysokou jemností
  • je přirozeně lesklý
  • má dlouhou životnost
  • barvy mají dlouhou životnost
  • splňuje nejvyšší nároky na kvalitu a pohodlí
  • cenově dostupný materiál
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.